LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Zapraszamy do podjęcia nauki w:

3- letnim LICEUM ogólnokształcącym dla dorosłych na podbudowie gimnazjum i szkoły podstawowej

2 - letnim LICEUM ogólnokształcącym dla dorosłych na podbudowie szkoły zasadniczej

Trwa

Akcja

Rekrutacja!

Zapisz się do liceum i odbierz 100,00 zł.
Każdy kto zapisze się do liceum do 23 lutego br. i będzie na zajęciach w dniach 23 - 24 lutego br. otrzyma 50,00 zł, które może przeznaczyć np. na przybory szkolne.

Naszym słuchaczom gwarantujemy całkowicie bezpłatną naukę.

Absolwentów szkół zawodowych przyjmujemy na od razu na 3 semestr liceum.

Absolwentom szkół zawodowych proponujemy bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie: opiekun medyczny!

dokumenty potrzebne do zapisania się do szkoły:
- świadectwo ukończenia    gimnazjum, szkoły podstawowej, szkoły zawodowej,
- podanie (podanie do pobrania)
- podanie elektroniczne
- kserokopia dowodu osobistego

Trwa

Akcja

Rekrutacja!

Zapisz się do liceum i odbierz 100,00 zł.

Uwaga!

Masz ostatnią szansę na podjęcie nauki

w 3 - letnim liceum.

Od września 2019r. w związku z reformą nauka w liceum,
będzie trwać 4 lata.

Zapraszamy do podjęcia nauki w najlepszym liceum dla dorosłych. Nauka rozpoczyna się w dniu 14 września br.

Nauka w liceum ogólnokształcącym na podbudowie gimnazjum lub starej szkoły podstawowej trwa 3 lata i odbywa się w systemie zaocznym.

Nauka w liceum ogólnokształcącym na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej trwa 2 lata i odbywa się w systemie zaocznym (w związku z reformą szkolnictwa od września 2012r. absolwenci zasadniczych szkół zawodowych rozpoczynają kształcenie od razu na drugim roku - trzecim semestrze liceum ogólnokształcącego).

Absolwentom szkół zawodowych proponujemy udział w bezpłatnym kursie kwalifikacyjnym: opiekun medyczny.

Tego jeszcze nie było!

Zdobądź bezpłatnie, w jednym czasie,

kształcąc się w liceum atrakcyjny, poszukiwany

na lokalnym rynku pracy i dający dużą

satysfakcję zawodową zawód: opiekun

medyczny. Nauka trwa tylko 1 rok!.

Więcej na temat kursu opiekuna czytaj tutaj.

Zajęcia w szkole odbywają się w piątki i w soboty.  Zajęcia w piątki trwają od godz. 16,00 do godz. 20,00. W soboty od godz. 8,00 do 14,00.

W ciągu semestru (półrocza) odbywa się 11 zjazdów.

Naszym słuchaczom gwarantujemy:
- całkowicie bezpłatną naukę (również egzaminy semestralne i egzamin maturalny są bezpłatne)
- możliwość wyboru języka (do wyboru: język angielski, rosyjski, niemiecki)
- wysoko wykwalifikowaną kadrę
- miłą atmosferę nauki
- indywidualne podejście do każdego słuchacza, zależne od jego predyspozycji psychofizycznych
- udział w dodatkowych bezpłatnych kursach językowych
- udział w bezpłatnych dodatkowych kursach przygotowujących do egzaminu maturalnego
Nasze licea działają nieprzerwanie od 1992r.

Jesteśmy najstarszą niepubliczną zaoczną szkołą średnią w Polsce.
Przez 25 lat istnienia wypracowaliśmy sobie markę oraz renomę najlepszych niepublicznych szkół dla dorosłych, o uprawnieniach szkół publicznych, czego potwierdzeniem są nasi absolwenci (w liczbie przeszło 2000), których większość podjęła dalszą naukę.
   Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną.

Z nami matura to pestka.

Zapraszamy do podjęcia nauki w naszym liceum.

Nauka w  liceum ogólnokształcącym  na podbudowie zasadniczej szkoły zawodowej trwa 2 lata i odbywa się w systemie zaocznym. Zajęcia odbywają się w piątki i  w soboty.

Nauka w liceum ogólnokształcącym na podbudowie gimnazjum lub starej szkoły podstawowej trwa 3 lata i odbywa się w systemie zaocznym. Zajęcia odbywają się w piątki i w soboty.

Słuchacz, który podjął naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych po szkole zawodowej może równolegle uczestniczyć w kursach kwalifikacyjnych.

Naszym słuchaczom proponujemy odbycie bezpłatnego kursu kwalifikacyjnego w zawodzie: opiekun medyczny.

Ukończenie liceum ogólnokształcącego i zdanie egzaminów w ramach poszczególnych kwalifikacyjnych kursów zawodowych pozwala na uzyskanie tytułu technika.

Słuchacz, który ukończył liceum ogólnokształcące dla dorosłych może kontynuować naukę w szkole policealnej i uzyskać tytuł technika, bądź uczestniczyć w kwalifikacyjnych kursach zawodowych i po ich zdaniu otrzymać tytuł technika.

Słuchacz, który ukończył naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych i zdał egzamin maturalny może kontynuować naukę na studiach.

Szkoła przyjazna słuchaczowi.

Naszymi słuchaczami są ludzie młodzi
(osiemnasto-, dziewietnastolatkowie)
oraz osoby w wieku średnim (czterdziesto-, pięćdziesięciolatkowie), którzy oprócz nauki
mają na głowie pracę i rodziny. Zdajemy
sobie sprawę, że dla większości z nich
rozpoczęcie nauki po kilkunastu, czy kilkudziesięciu latach przerwy jest
sytuacją bardzo stresogenną i dyskomfortową. Dlatego staramy się otaczać każdego słuchacza
indywidualną opieką i pomocą, uwzględniając jego sytuację osobistą i predyspozycje.